Narodila jsem se ve znamení Panny v roce 1961 a dostala jsem jméno Drahomíra.

Od roku 2003 pracuji s energiemi, našla jsem zálibu v cvičení Tai Chi a další mojí radostí jsou tarotové karty. Jakou cestou jsem k nim přišla?

Když mi v roce 2006 kartářka  při výkladu nastínila moji budoucnost a předala radu od balíčku karet, co mám udělat, abych se vymotala z bludného kruhu ubíjejících partnerských  vztahů, poslechla jsem a ejhle, během měsíce se začaly dít věci …    V roce 2008 jsem změnila stav, příjmení a zaměstnání.

 

Na netu jsem uviděla Zlatý tarot ztvárněný Cirem Marchetti a byla to láska na první pohled. Tyto karty u nás však nebyly k mání. Ani snaha mých známých přivézt mi je ze zahraničí neměla úspěch.

A pak... po nějaké době... se karty i s malou knížečkou objevily ke koupi i u nás a já jsem si je přes internetový obchod objednala. Zpočátku jsem se jen kochala krásou obrázků, než jsem se rozhodla je začít používat. Všechny druhy karet v sobě skrývají velké množství způsobů, jak se dozvědět vždy něco víc o sobě, o přátelích, o situacích, kterými jsme prošli nebo právě procházíme. Přečetla jsem hodně knih s tímto tématem, dělala si výpisky, abych se naučila jakási pravidla, ale nakonec jsem našla způsob, který mi vyhovuje. Zkrátka jen "přečtu" to, co na kartách vidím, obrázky hovoří samy za sebe. Mám ve své sbírce už vícero balíčků karet a každý z nich je výmluvný svým způsobem. Nejlépe čitelný je dle mého názoru balíček The Wheel of the Year (Kolo roku) a ten používám při výkladech pro zájemce.

 

Výklad denní karty můžete sledovat na facebookové stránce

www.facebook.com/pages/TAROT-A-Or%C3%A1kulum-viz%C3%AD/116991575131387